INFORMASI & HOME DELIVERY

Windows 10 Digital License Ultimate 1.0 Verified torrent

Windows 10 Digital License Ultimate 1.0

Windows 10 Digital License Ultimate Bu, Windows 10 için en iyi kalıcı etkinleştirme programıdır. Ek olarak, kullanımı kolaydır ve programı etkinleştirmek istediğinizde kullanılan etkinleştirme anahtarlarını sağlamada deneyim gerektirmez.

Windows 10 Digital License Ultimate, Windows 10’u Dijital Lisansla kalıcı olarak etkinleştirebilir.

1. VL sürümleri (1507 hariç) dahil tüm Windows 10 sürümleri için bir dijital lisans edinebilirsiniz.

zaten varsa km lisansını otomatik olarak değiştirecektir.

Sisteminizde etkinleştirmek için dosya yüklemeyin veya kaydetmeyin. böylece av’nızdaki istisnalarınızı hiçbir şey için ayarlamanıza gerek kalmaz.

3. Bu aracı hemen etkinleştirmek için internete bağlanmanız gerekir, ancak çevrimdışı olarak da çalışır ancak sonunda etkinleştirme adımında bir hata verecektir. Aşağıdaki çevrimiçi iletişim sistemi etkinleştirilecektir.

4. Aynı donanımda, Windows 10’u yeniden yüklerken, bu aracı yeniden kullanmanıza ve önce HWID’yi tanıyan ve otomatik olarak etkinleştirecek olan MS sunucusuna bağlanmanıza gerek yoktur. .

ancak Windows 10’un VL sürümü yüklüyse, yeniden etkinleştirmek için bu paylaşılan düzenleme anahtarını girmeniz gerekir. veya bu araçta bir anahtar yükleme seçeneğini kullanabilirsiniz. Windows 10 x32

Aktivasyon hatası durumunda kontrol edilmesi gerekenler:

1. İnternetin iyi çalıştığından emin olun.

2. VPN kullanmadığınızdan emin olun.

3. Bir Windows güncelleme kilit programı kullanmadığınızdan emin olun.

4. Ana bilgisayar dosyasında veya güvenlik duvarlarında Antispy ve gizlilik ekipmanı tarafından yapılmış girişler olmadığından emin olun.

5. Lisansı geri yüklemek istiyorsanız Windows 10’da Windows’u tam sürümde yeniden yükledikten sonra (perakende işlemi otomatik olarak etkinleştirilir, sorun yoktur), paylaşılan anahtarı girmeniz gerekir veya bir anahtar girme seçeneğini kullanabilirsiniz bu aracı yüklemek için.

6. Bu sürüm Windows 10 1507’yi desteklemez..

User Rating 40 2